Hizmetlerimiz

Düğün Organizasyonu

Çorlu'da düğününüzü gerçekleştirmek için destek alabileceğiniz Viva Ajans tüm organizasyon işlerinde yanınızda bulunuyor. Düğün gününden önce başlayıp, geceye kadar tüm eksiklikler ve ihtiyaçlar düğün organizasyonu viva ajans tarafından gideriliyor.
Düğününüzü hayallerinizdeki gibi planlayan ve organizasyon danışmanlarıyla harikalar yaratan firmamız, uygun fiyatları ile de cezbedici seçenekler arasına giriyor.

Popüler düğün organizasyon firmaları arasında ilk dikkat çeken Viva Ajans'dır. Başarılı ve profesyonel ekibiyle her ihtiyacınıza yanıt verebiliyor.
Araç kiralama, mekan giydirme, konsepte uygun süsleme, ışık ve ses sistemleri, video ve fotoğraf çekim ekibi temini gibi hizmetler sunuyor.
Viva Ajans, Her detayla yakından ilgilenerek kusursuz bir düğün organizasyonu yapmanızı sağlıyorlar.

Mekan analizi ile ihtiyaç listesi oluşturuluyor. Tarihi düğün, sünnet düğünü, nişan ve kına gibi tüm özel günlerde hizmet veriliyor. Eğlenceli anlarınız için sanatçı ve DJ temin ediliyor. Başarılı video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriliyor. Her özel gününüzde rahatlıkla tercih edilebilecek nitelikleri bulunuyor. Kişiye özel konsept tasarımları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile çiftlerin favorileri arasında bulunuyor.
Düğün organizasyon firmamız Viva Ajans aracılığıyla mekan süsleme, konsept tasarlama ve yaratıcı fikirleri ile düğününüzü görkemli bir hale getirmek mümkün. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız düğün organizasyon firması Viva Ajans ile çalışabilirsiniz. Kır düğünü, tarihi düğün, teknede düğün, otelde düğün, havuz başı düğünü gibi birçok farklı konsept ve türde firmalardan yardım talep edebilirsiniz. En şık ve en unutulmaz açılış organizasyonu hayal ediyorsanız, yapmanız gereken tek şey Profesyonel ekibimizle tanışmak; her türlü soru görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz danışman ekiplerimiz ile görüşerek fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz.