Hizmetlerimiz

Açılış Organizasyonu

İş yerinizin açılışını gerçekleştirmek için destek alabileceğiniz Viva Ajans tüm açılış organizasyon işlerinde yanınızda. Açılış gününden önce başlayıp, açılış saatine kadar tüm eksiklikler ve ihtiyaçlar Viva Ajans tarafından giderilmektedir.
İş yeri açılışınız hayallerinizdeki gibi planlayan ve organizasyon danışmanlarıyla harikalar yaratan firmamız, uygun fiyatları ile de cezbedici seçenekler arasına giriyor.

Viva Ajans olarak her türlü açılış kutlamalarınızda A-Z ye tüm hizmetleri tek çatı altında müşterilerimize sunmaktayız. Açılış organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak açılış davetiyenizin hazırlanmasından, LCW takibine, balon bayrak süslemesinden ses ve ışık sistemi kurulumuna kokteyl alanı ile servis ekipmanları ve ikramların hazırlanıp leziz bir şekilde davetlerinize sunumuna varıncaya kadar tüm detaylarla özenle ilgileniyoruz. Size sadece davetlilerinizin sıcak, samimi bir ortamda karşılayıp ağırlamanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Mekan analizi ile ihtiyaç listesi oluşturuluyor. Tarihi iş yeri açılışınız, düğün, sünnet düğünü, nişan ve kına gibi tüm özel günlerde hizmet veriliyoruz. Eğlenceli anlarınız için sanatçı ve DJ temin ediliyor. Başarılı video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriliyor. İş yeri açılışında rahatlıkla tercih edilebilecek nitelikleri bulunuyor. Kişiye özel konsept tasarımları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.
Firmamız Viva Ajans aracılığıyla mekan süsleme, konsept tasarlama ve yaratıcı fikirleri ile düğününüzü görkemli bir hale getirmek mümkün. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız düğün organizasyon firması Viva Ajans ile çalışabilirsiniz. İş yeri açılış, kır düğünü, tarihi düğün, teknede düğün, otelde düğün, havuz başı düğünü gibi birçok farklı konsept ve türde firmalardan yardım talep edebilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti konusundaki tavizsiz duruşumuzla tüm detayları büyük bir titizlik ve ciddiyetle planlıyor, sürekli yenilenen ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin bütçelerine ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri kalite ve şıklıktan taviz vermeden sunuyoruz.
En şık ve en unutulmaz açılış organizasyonu hayal ediyorsanız, yapmanız gereken tek şey Profesyonel ekibimizle tanışmak; her türlü soru görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz danışman ekiplerimiz ile görüşerek fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz.